Naše projekty

FV_logo_300px_300dpiZeitGeist SE / lékařská aplikace FetView 

FetView je unikátní gynekologická online aplikace určená zejména pro prenatální diagnostiku, kterou aktuálně využívají lékaři ve 25 zemích na 4 kontinentech. Jejím provozovatelem je německá společnost ZeitGeist SE. Maternum pro značku FetView zajišťuje kompletní správu facebookového profilu @myfetview, komunikaci na sociálních sítích a komunitních webech, tvorbu odborného i laického obsahu pro stránky www.myfetview.com a www.fetview.com a také korporátní a produktovou komunikaci; PR pro ČR a Slovensko. Pro společnost ZeitGeist jsme sestavili tříčlenný tým složený z novinářky, specialistky na sociální sítě a PR manažerky, který plně pokrývá klientovy požadavky a zároveň v něm funguje vzájemná zastupitelnost.

email-logo-tomikupApovo s.r.o. / online wishlist TOMIKUP

TOMIKUP je bezplatná online aplikace pro tvorbu a sdílení nákupních seznamů či seznamů přání (tzv. wishlistů). Liniovým rozšířením značky je magazín s produktovými recenzemi a praktickými nákupními rádci. Maternum pro značku TOMIKUP zajišťuje kompletní správu facebookového profilu @tomikup včetně přípravy a řízení soutěží, komunikaci na sociálních sítích a komunitních webech, strategii a řízení reklamních kampaní na Facebooku a tvorbu produktových nákupních rádců pro magazín. Pro společnost Apovo pracuje dvoučlenný tým složený ze specialistky na sociální sítě a copywriterky.

iclimaiCLIMA

Společnost iCLIMA vyvinula unikátní energeticky úspornou technologii pro topení a chlazení. Toto řešení je šetrné ke zdraví, zejména je vhodné pro alergiky a přináší vysoký tepelný komfort. Podstatou řešení je kapilární systém, který je rozveden do všech stěn, podlah i stropu v místnosti. Díky tomu udržuje stálou teplotu v místnosti 22°C (+-2°C) a optimální vlhkost při velmi nízké teplotě vody v systému a tudíž významně nižších průběžných nákladech na energie.