Naše maminky

V současné době centrum Maternum registruje zhruba 150 maminek, které mají zájem pracovat při mateřské resp. rodičovské dovolené, přičemž většina z nich umí anglicky, některé německy, španělsky, francouzsky nebo rusky. Mezi maminkami jsou manažerky a specialistky v oblasti PR, marketingu, lékařky, učitelky, grafičky, zkušené obchodnice, sekretářky a další. Maminky pocházejí zejména ze Středočeského regionu, ale také z Ostravy, Zlína, Plzně a dalších lokalit České republiky.

Profily vybraných maminek

Ing.Zuzana Tinglová vystudovala Fakultu podnikohospodářskou na VŠE v Praze. V letech 1999-2008 působila na manažerské pozici v médiích, ve francouzské tiskové kanceláři Agence France Presse a české tiskové kanceláři ČTK. Posledních osm let působí v neziskovém sektoru a v energetice. Ing.Zuzana Tinglová byla jmenována ředitelkou centra Maternum, z.ú.

MSc. Kateřina Kuchařová vystudovala The University of Glamorgan. Po studiích nastoupila na pozici šéfredaktorky do nakladatelství Eminent. V roce 2007 přešla do největšího českého vydavatelství CNC (dříve Ringier), kde se postupně vypracovala na tiskovou mluvčí a vedoucí oddělení komunikace. V letech 2013-2017 působila jako ředitelka divize komunikace ve společnosti AGROFERT. Nyní je na mateřské dovolené.

Bc. Ivana Chytrová vystudovala univerzitu J.A.Komenského Praha,  mediální a masovou komunikaci. První pracovní zkušenosti získala v předních reklamních agenturách JWT Praha, Ledoborec, Remmark na pozici Account Manager. V letech 2007-2013 pracovala v mediálních domech Mafra, CNC (Ringier) a Lagardere Active ČR. V Ringieru jako vedoucí Emedia měla na starosti PR SMS, mobilní aplikace a SMS obsah. V letech 2013-2015 řídila aplikaci SEJF ve společnosti Direct pay.  Nyní je na mateřské dovolené.

Kateřina Maršíková vystudovala gymnázium v Chebu. Od roku 2012-2016 pracovala ve společnosti UPC Česká republika na pozici B2B Costumer Service Representative. V rámci své profesní kariéry stihla posbírat zkušenosti v kultuře (Galerie fotografie, Cheb), sportu (Česko-německá fotbalová škola), cestovním ruchu (Zámek Mostov). Věnovala se hlídání dětí a vedla redakci internetového magazínu Scribbler.cz.  Vede vlastní blog. Od roku 2016 je na rodičovské dovolené.

Mgr.Zuzana Bartůňková vystudovala Masarykovu univerzitu v Brno. Působila deset let v internetové reklamě na pozici Account Manager. Dlouhodobě se starala o významné klienty portálů iDNES.cz, CNC (dřive Ringier) a Tiscali Media a Atlas.cz. Od roku 2014 je na rodičovské dovolené.